У змаганнях взяли участь 4 переможця відбіркових етапів.

В результаті фінальних випробувань переможцями стала команда Болградського ліцею.Цей колектив представлятимуть Одеську область на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у червні в місті Київ.Другими стали Овідіопольський ліцей імені Т.Шевченка та бронзу завоювала Одеська гімназія № 122.

 

Одеська обласна асоціація вітає переможців змагань та бажає успіхів на Всеукраїнському рівні!

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240