У Луцьку завершився чемпіонат України серед юнаків U-11.

У Чемпіонаті взяли участь 12 команд,серед яких було два представника Одеської області: «Вікторія» (Роздільна), «Іллічівець» (Чорноморськ).
У матчі за бронзові нагороди найсильнішими виявилися підопічні Олександра Гаврилюка, які з рахунком 5:1 взяли гору над підопічними Олександра Каплуна, тим самим "Вікторія" (Роздільна) виборила бронзові нагороди Чемпіонату.
ООАФ вітає представників та футзалістів команд з успішними виступами та бажає нових перемог!
