orig_185409 

 Діючий чемпіон України зіграв товариський матч з одним із лідерів першої ліги

У першому таймі «енергетики» забили три голи у ворота суперника, натомість пропустили у власні лише один. Степан Струк після передачі Павла Пічкурова відкрив рахунок у матчі, однак вихід сам на сам з Лисенком швидко реалізував Микола Грицина. До завершення першого тайму команда Миколи Сича свою перевагу втілила у ще два забиті м’ячі. Степан Струк оформив дубль, а Сергій Чепорнюк наприкінці тайму зміцнив перевагу своєї команди.

Загалом, у першому таймі команди на двох створили не надто багато гольових моментів. «Енергія» здебільшого позиційно атакувала, а «Львівхолод» намагався зловити суперника на контратаці. Найреальніший шанс вдруге пробити Лисенка мав Лаба. Утім, з близької відстані Володимир досвідченого воротаря «Енергії» не переграв. А екс-енергетик Андрій Федюк метрів із 9-ти влучив у стійку.

У другому таймі «енергетики» продовжили грати першим номером. «Львівхолод» також про атаку не забував, однак в підопічних Романа Кореня по-справжньому гольових моментів було мало. Натомість «енергетикам» у першій половині другого тайму вдалося забити ще два м’ячі. Рогачов завершив комбінацію після розіграшу штрафного, а Чепорнюк ефектно головою замкнув передачу Легчанова – 5:1.

Головний тренер «Енергії» Микола Сич наприкінці матчу прогнозовано пішов в бій з п’ятим польовим гравцем. Розіграти «зайвого» «енергетикам» не вдалося. Головний тренер «Львівхолода» Роман Корінь також скористався нагодою після тайм-ауту замінити воротаря на польового гравця. Утім, замість голу у ворота суперника, першоліговий колектив пропустив у власні. Воротар «Енергії» Петро Ільків, який у другому таймі замінив Лисенка, не схибив, пробиваючи по порожніх воротах суперника – 6:1.

Провівши спаринг на фоні втоми, «енергетики» впевнено перемогли «Львівхолод». Останні зіграли так як могли, а, мабуть, точніше так, як їм дозволив суперник. Немає сумнівів у тому, що цей спаринг буде корисним для обох команд, адже ігрову практику отримали усі футболісти, а тренери обох команд побачили слабкі місця своїх команд.

vgolos.com.ua

Афиша

banner

 

Кубок Одесской области 2021. Группа А

# Команда И О
1 Пальмира 3 7
2 Чёрн. море 3 6
3 ВП ГС 3 4
4 MFC Gol 3 0

Кубок Одесской области 2021. Группа Б

# Команда И О
1 Geek Parts 4 8
2 ПСВ 4 5
3 Sea Snipes 3 3
4 Жемчуж. 3 2

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240 

Реклама: