logo ep av 2018 08Календарь международного турнира во Львове.

Традиційний IX турнір «Кубок Львівщини-2018» («LVIV OPEN CUP-2018») відбудеться у Львові з 29 серпня по 1 вересня.

Група А
А1 — Енергія (Львів)
А2 — Сталіца (Мінськ, Білорусь)
А3 — АРПІ Запоріжжя (Запоріжжя)
А4 — Епіцентр К Авангард (Одеса)

Група В
В1 — Продексім (Херсон)
В2 — Гатта Актив (Здунська Воля, Польща)
В3 — Титан (Покровське)
В4 — Кардинал-Рівне (Рівне)

29 СЕРПНЯ
11.00 — В1 Продексім – В4 Кардинал-Рівне
13.00 — А1 Енергія – А4 Епіцентр К Авангард
15.00 — В2 Гатта Актив – В3 Титан
16.45 — офіційне відкриття турніру
17.00 — А2 Сталіца – А3 АРПІ Запоріжжя

30 СЕРПНЯ
11.00 — А4 Епіцентр К Авангард – А2 Сталіца
13.00 — А3 АРПІ Запоріжжя – А1 Енергія
15.00 — В3 Титан – В1 Продексім
17.00 — В4 Кардинал-Рівне – В2 Гатта Актив

31 СЕРПНЯ
11.00 — А4 Епіцентр К Авангард – А3 АРПІ Запоріжжя
13.00 — А1 Енергія – А2 Сталіца
15.00 — В4 Кардинал-Рівне – В3 Титан
17.00 — В1 Продексім – В2 Гатта Актив

1 ВЕРЕСНЯ
10.00 — матч за 7 місце (команди, які посіли четверті місця у групах)
12.00 — матч за 5 місце (команди, які посіли треті місця у групах)
14.00 — матч за 3 місце (команди, які посіли другі місця у групах)
16.00 — фінал (команди, які посіли перші місця у групах)
17.45 — офіційне закриття турніру, нагородження команд.

Всі поєдинки проходитимуть у Палаці спорту “Галичина” (м.Львів, вул.Керченська,8).

Нагадаємо, що підтвердили своє бажання поборотись за “Кубок Львівщини” вісім команд з України, Польщі та Білорусі:
СК “Енергія” (Львів) — володар Кубка України та срібних нагород чемпіонату минулого сезону;
МФК “Продексім” (Херсон) — чинний чемпіон України;
МФК “Титан” (Покровське) — бронзовий призер;
МФК “Кардинал-Рівне” — учасник Екстра-ліги;
МФК “Епіцентр К Авангард” (Одеса) — учасник Екстра-ліги;
ФК “АРПІ Запоріжжя” — переможець Першої ліги, дебютант Екстра-ліги;
FT «Gatta Active» (Гатта Актив, Здунська Воля, Польща) — володар срібних нагород Чемпіонату Польщі;
МФК “Сталіца” (Мінськ, Білорусь) — бронзовий призер Чемпіонату Білорусі.

Прес-служба СК “Енергія”

Афиша

banner

banner

 

Кубок Одесской области 2021. Группа А

# Команда И О
1 Пальмира 3 7
2 Чёрн. море 3 6
3 ВП ГС 3 4
4 MFC Gol 3 0

Кубок Одесской области 2021. Группа Б

# Команда И О
1 Geek Parts 4 8
2 ПСВ 4 5
3 Sea Snipes 3 3
4 Жемчуж. 3 2

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240 

Реклама: