orig_188347На втомлених далекою подорожжю та напруженими кубковими баталіями футзалістів очікув сюрприз

 

29 квітня, близько 17:30 автобус із «енергетиками» прибув до Львова. На втомлених далекою подорожжю та напруженими кубковими баталіями футзалістів у рідному місті очікував сюрприз – біля оперного їх зустріла чимала група відданих уболівальників.

Усі охочі могли сфотографуватися з новим Кубком України та, звісно, з тими, хто його завойовував. Жодному уболівальнику ніхто не відмовив у спільному фото на пам'ять чи автографі.

На зустріч із «енергетиками» приїхали і телевізійники. Журналісти просто засипали різноманітними питаннями футзалістів. Скажімо, в Максима Павленка вони допитувалися, що Олександр Косенко сказав команді у перерві фінального матчу проти ЛТК, коли галичанам ніяк не вдавалося розпечатати ворота суперника. «Кордон із роздягальнею нехай залишиться недоторканим, - дипломатично відповів граючий тренер «Енергії». – Зрештою, головне, що наша команда показала характер і виграла втретє поспіль Кубок України. Ми показали, що в «Енергії» є ще вдосталь енергії для виконання максимальних завдань».

Для просмотра видео необходимо перейти по этой ссылке http://video.meta.ua/5725519.video?pos=38


Після вояжу у Луганськ в «Енергії» буде коротенька відпустка. Ну а далі команда знову приступить до тренувань, адже попереду нові, не менш важливі випробування. Невдовзі «зелено-білі» проведуть заключний матч регулярного чемпіонату, після чого стартують в плей-офф.















































www.energia.lviv.ua


Афиша

banner

 

Кубок Одесской области 2021. Группа А

# Команда И О
1 Пальмира 3 7
2 Чёрн. море 3 6
3 ВП ГС 3 4
4 MFC Gol 3 0

Кубок Одесской области 2021. Группа Б

# Команда И О
1 Geek Parts 4 8
2 ПСВ 4 5
3 Sea Snipes 3 3
4 Жемчуж. 3 2

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240 

Реклама: