orig_184861

Президент «Енергії» Олександр СТЕФАНКІВ про вибори президента АМФУ

30 березня відбудеться звітно-виборна конференція АМФУ, головним питанням якої будуть вибори президента асоціації на новий 4-річний термін. Своїми очікуваннями від майбутніх виборів поділився президент діючого чемпіона України львівської «Енергії» Олександр Стефанків.

- Олександре Миколайовичу, чого очікуєте від звітно-виборної конференції, що пройде наприкінці місяця?
- Очікую змін. Розумію, що вони є необхідними. Це аксіома, яка не потребує жодних доведень. Я впевнений у тому, що зміни будуть. Щодо кандидатів, то, на мою думку, зусилля Владики, Сорочика та Братуся потрібно об’єднати. Моя пропозиція – об’єднання цих людей в одну команду. Кожен з них може знайти застосування своїх сил та можливостей для того, аби рухатися вперед.

До конференції залишилося два тижні. Можлива їхня тристороння зустріч, на якій вони б утрьох могли знайти той компроміс, який влаштує усіх. Хотілося б, щоб вони визначилися між собою, і ми уникнули усіляких суперечок на конференції. Не хотілося б, аби вибори у футзалі пройшли так, як на останній звітно-виборній конференції у львівському футболі. Прагну, аби усі сторони знайшли спільний знаменник, який би дозволив усім трьом бути в обоймі і принести максимум для розвитку футзалу.

- Ви особисто вірите в об’єднання трьох кандидатів в одну команду?
- Надіюся на це. Такий сценарій можливий, і це було б найкраще для усіх.

- Які зміни, на Вашу думку, необхідні в першу чергу?
- У першу чергу потрібна чітка вертикаль, починаючи від аматорського футзалу, завершуючи збірною України. Наш футзал повинен розвиватися в одному руслі, і ми повинні розуміти, що його масовість має відображатися на професійному рівні. Це дасть результат і для збірної України в тому числі.

- Що скажете про найактуальніші проблеми?
- Сім команд в Екстра-лізі – явний недобір. Такого бути не може. Дитячий футзал також потребує більшої уваги. Аматорський футзал – це той фундамент, де повинні створюватись нові професійні команди. Асоціація повинна бути зацікавленою у вирішенні цієї проблеми.

- Чи бачите у майбутньому об’єднання АМФУ та Екстра-ліги?
- АМФУ – це більше, аніж професійний футзал. Про об’єднання говорити наразі рано. Екстра-ліга якраз і створювалася для забезпечення розвитку професійного футзалу.  Не йдеться про об’єднання АМФУ та Екстра-ліги, а про розумні взаємовідносини цих структур. Я не за об’єднання, а за продуктивну роботу кожної організації.

- Олександре Миколайовичу, і на останок скажіть, чи згідні з тим, що при правильному підході до справи наймасовіший вид спорту можна підняти з мертвої точки і зробити з нього для глядачів «цукерку»?
- Це реально. УЄФА уже значно більше уваги приділяє футзалу і виводить його на комерційну основу. А для цього необхідно створити певні умови. УЄФА робить деякі кроки у цьому напрямку. Утім, хотілося б їх пришвидшити. Якщо зуміємо це зробити, буде великий прогрес. Нові керівники АМФУ це повинні прекрасно розуміти і працювати у цьому напрямку.

 futsal.sport.ua/news/184861

Афиша

banner

banner

 

Кубок Одесской области 2021. Группа А

# Команда И О
1 Пальмира 3 7
2 Чёрн. море 3 6
3 ВП ГС 3 4
4 MFC Gol 3 0

Кубок Одесской области 2021. Группа Б

# Команда И О
1 Geek Parts 4 8
2 ПСВ 4 5
3 Sea Snipes 3 3
4 Жемчуж. 3 2

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240 

Реклама: