orig_184027

Реалізація проекту буде великою справою для всіх мешканців міста

У вівторок, 12 березня, відбулась спільна прес-конференція мера Івано-Франківська, керівництва ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та НФК «Ураган». В її ході було підписано Меморандум про взаємопорозуміння та співпрацю щодо спільного виконання поставлених цілей у галузі покращення соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська. Успішна тристороння співпраця стане першим кроком у побудові в обласному центрі Академії футзалу, в якому діти в одному місці займатимуться в комфортних умовах європейського рівня.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зазначив, що реалізація проекту, який окреслений Меморандумом про спільні тристоронні дії, буде великою справою для його мешканців. Академія футзалу, спортивний комплекс може стати не лише окрасою міста, а й ще однією візитівкою Прикарпаття - спортивною. «Крім вулиці, сьогодні наші діти протистоять додатковим негативним викликам, - стверджує Віктор Анушкевичус. - Для того, щоб забрати дітей з вулиці, знівелювати інші негативні наслідки, їм треба запропонувати альтернативу. Проект «Створення Академії футзалу в Івано-Франківську» передбачає таку альтернативу».

За умови катастрофічної нестачі спортивних залів Івано-Франківськ отримає унікальний для Західної України заклад - Академію футзалу, аналогії якому в нашій державі є лише в Луганську. Заклад, де будуть навчатись, виховуватись та вдосконалювати свою майстерність діти не лише Прикарпаття, але й України загалом. Власна матеріально-технічна база, яка відповідатиме усім міжнародним стандартам та буде місцем проведення масштабних і значущих для молоді та юнацтва спортивних подій. Рух вперед у цих напрямках дозволить у рази збільшити кількість вихованців, систематизує набутий досвід та знання у єдину методику навчання і виховання, яка по праву зможе називатись Прикарпатською школою футзалу.

За 10-річну історію клубу, НФК «Ураган» встиг досягти різноманітних вершин успіху, головне з яких - завоювання титулу Чемпіонів України в 2011 році та вдалий виступ в елітному раунді Кубку УЄФА. Значним кроком у розвитку клубу є формування з вихованців дитячо-юнацьких секцій НФК «Ураган» спортсменів-професіоналів. Адже діти, які займаються в секціях НФК «Ураган», вже сьогодні вражають своїми здобутками. В їхньому арсеналі чотири титули Володарів Кубку України (в різних вікових категоріях), два титули Чемпіонів України, срібло і бронза всеукраїнських першостей. Загалом в дитячо-юнацькій секції займається понад 130 спортсменів. Щоденно вихованці ДЮСШ підвищують свою майстерність, аби найближчим часом поповнити ряди головної команди клубу і мати можливість прославити своє місто, свій край, свою країну на різних рівнях.

За сприятливого рішення питання щодо виділення земельної ділянки площею до 2 га у районі німецького озера у мікрорайоні Пасічна та інших організаційних питань в Івано-Франківську з'явиться справді унікальний заклад - Академія футзалу.

futsal.sport.ua

Афиша

banner

banner

 

Кубок Одесской области 2021. Группа А

# Команда И О
1 Пальмира 3 7
2 Чёрн. море 3 6
3 ВП ГС 3 4
4 MFC Gol 3 0

Кубок Одесской области 2021. Группа Б

# Команда И О
1 Geek Parts 4 8
2 ПСВ 4 5
3 Sea Snipes 3 3
4 Жемчуж. 3 2

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240 

Реклама: