270729Матчі відбудуться 29 та 30 жовтня о 21.30 та 19.30 відповідно

Нагадаємо, що матчі відбудуться 29 жовтня о 21.30 за  та 30 жовтня о 19.30 за середньоєвропейським часом в місті Асті, що на півночі Італії. Тренування команда проведе 26 жовтня ввечері в Києві, 27 та 28 жовтня ввечері в Італії.

 

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:

 

Воротарі:

1. Ципун Кирило (Ураган)

2. Іваняк Євген (Локомотив)

3. Литвиненко Дмитро (Локомотив)

Гравці:

4. Кисельов Віталій (Локомотив)

5. Журба Сергій (Локомотив)

6. Сорокін Дмитро (Локомотив)

7. Білоцерківець Микола (Локомотив)

8. Валенко Євген (Ураган)

9. Шотурма Петро (Ураган)

10. Овсянніков Денис (Енергія)

11. Павленко Максим (Енергія)

12. Бондар Олександр (Енергія)

13. Бондар Дмитро (Енергія)

14. Рогачов Євген (Енергія)

15. Легчанов Валерій (Енергія)

 

СКЛАД ЗБІРНОЇ ІТАЛІЇ:

воротарі:

Стефано Маммарелла ("Аква&Сапоне")

Мікеле Міареллі ("Реал Рієті")

Давіде Путано ("Альтер Его Лупаренсе");

 

польові гравці:

Саад Ассіс ("Барселона Алуспорт")

Мікеле Бордіньон ("Камі Доссон")

Массімо Де Лука ("Солтіо Мартіна")

Марко Ерколессі ("Марка Футзал")

Луїс Філіпе Фолладор ("Марка Футзал")

Даніель Джіассон ("Пескара")

Лука Леджеро ("Пескара")

Умберто Оноре ("Альтер Его Лупаренсе")

Алекс Мерлім ("Альтер Его Лупаренсе")

Габріель Ліма ("Асті")

Вінченцо Мілуччі ("Наполі")

Жуліано Муріло Феррейра ("Аква&Сапоне").

 

Початок першого матчу 29 жовтня о 21.30 за київським часом, і він буде показаний в прямому ефірі супутниковим каналом "Rai Sport", початок повторного поєдинку - 30 жовтня о 19.30.

Афиша

banner

Чемпионат Одесской области 2021-22

# Команда И О
1 КП ОГЭТ 14 40
2 ПСВ 14 37
3 Черное Море 14 33
4 ВП ГС 14 26
5 Жемчужина 14 22
6 ТГО 14 21
7 Sea Snipes 14 20
8 Fimak 14 15
9 Sea Gate 14 15
10 Green Vision 14 13
11 Динамо 14 10
12 ФК Дмитрук 14 7
13 Сухопутка 12 3

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-9)

# Команда И О
1 Ильичевец 5 15
2 Гармония 6 13
3 Раздельная 6 11
4 Спарта 6 5
5 СКА U-9 5 4
6 Беляевка 6 0

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-11)

# Команда И О
1 Черное Море 6 16
2 СКА-Гармония 7 15
3 Ильичевец 7 13
4 Молния 8 12
5 Черное Море-2 6 9
6 Беляевка 6 9
7 Раздельная 7 4
8 Атлетик ВМ 7 1

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-13)

# Команда И О
1 Ильичевец 7 21
2 Локомотив 7 16
3 Черное Море 7 12
4 Атлетик 7 11
5 Черное Море-2 5 7
6 СКА-Гармония 7 6
7 СКА-Центр 7 3
8 Беляевка 7 3

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-7)

# Команда И О
1 FORWARD U-7 4 12
2 Раздельная-2 5 10
3 Локомотив 4 6
4 Раздельная 4 2
5 Спарта 5 1

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-8)

# Команда И О
1 Локомотив 6 18
2 Атлетик 6 15
3 Спарта 7 9
4 СКА U-8 5 6
5 Беляевка 3 0
6 Черноморец 5 0

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240