2020 10 trilux u13Соревнования проходили в Черкасской области.

Одесская областная ассоциация футзала поздравляет одесскую команду с триумфом!

Команда "Трилюкс" м. Одеса стала володарем Кубку України в категорії U-13, який проходив з 19-22 жовтня в с. Білозір`я, Черкаська область. 

Підсумкова турнірна таблиця:
1. "Трилюкс" м. Одеса
2. МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси
3. "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська область
4. ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська область
5. "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
6. ФК "Тальне" м. Тальне, Черкаська область
7. Академія "Черкащина" с. Білозір`я, Черкаська область
8. "Газовик" смт. Донець, Харківська область
9. "ІнБев Junior" м. Житомир
10. МСК "Дніпро"-2 КДЮСШ-1 м. Черкаси
11. ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська область

Найкращі гравці у командах:
"Газовик" - Халепа Кирило
Академія "Черкащина" - Єрмолаєв Кирило
МСК "Дніпро"-2 КДЮСШ-1 - Донець Владислав
ФК "Тальне" - Захаревич Максим
"Олімпія-Дніпро" м. Дніпро - Воробйов Олександр
ФСК "Іллічівець" - Завгородній Андрій
"ДЮСШ-Respect" - Воронюк Ярослав
"ІнБев Junior" - Кіряхно Нікіта
МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 - Нищун Денис
ДЮСШ "Тайфун" - Ткачук Богдан
"Трилюкс" м. Одеса - Чемпоеш Владислав

Найкращі в номінаціях:
Кращий воротар турніру - Каневська Вікторія (ФК "Тальне")
Кращий гравець захистного плану - Приходько Ілля ("ДЮСШ-Respect")
Кращий гравець атакувального плану - Косянчук Сергій (ДЮСШ "Тайфун")
Кращий бомбардир турніру - Фатьянов Данило ("Трилюкс") 14 м`ячів
Кращий гравець турніру - Вергун Іван (МСК "Дніпро" КДЮСШ-1)

Приз глядацьких симпатій від шеф-редактора сайту "5Х5":
Біда Денис (ДЮСШ "Тайфун")
Данильчук Михайло ("ІнБев Junior")
Шевчук Оксана ("ДЮСШ-Respect")
Лаціна Ростислав (МСК "Дніпро"-2 КДЮСШ-1)

Комітет ДЮФ АФУ висловлює велику подяку керівникам команд, які в ці не легкі часи зуміли знайти фінанси і привезти команди на турнір, а також подяка тренерам, гравцям і батькам!!! Бажаємо вам міцного здоров`я, успіхів у досягненні своєї мети, терпіння, а також всього найкращого!!!

Комітет ДЮФ АФУ

Кубок Одесской области 2021. Группа А

# Команда И О
1 Пальмира 3 7
2 Чёрн. море 3 6
3 ВП ГС 3 4
4 MFC Gol 3 0

Кубок Одесской области 2021. Группа Б

# Команда И О
1 Geek Parts 4 8
2 ПСВ 4 5
3 Sea Snipes 3 3
4 Жемчуж. 3 2

Афиша

banner

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240 

Реклама: